{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Keor SP jest wykonany w technologii Line Interactive. Posiada również wbudowany AVR. Dedykowany jest dla małych firm głównie w zakresie zachowania bezpieczeństwa przechowywanych danych. Ze względu na posiadanie wielu typów gniazd jest idealnym rozwiązaniem do biura lub zasilania niezbędnych w małej firmie urządzeń takich jak kasa fiskalna czy terminal płatniczy. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEGRAND 310183 UPS KEOR SP 800 4xIEC |
| Opis: | Legrand Keor SP - UPS - AC 230 V - 480 wat - 800 VA - USB - złącza wyjściowe: 4 |
| EAN: | 3414971232006 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | UPS - zewnętrzny |
| Zasilacz | |
| Technologia UPS: | Liniowa interaktywna |
| Napięcie wejściowe: | AC 230 V |
| Zakres napięcia wejściowego: | AC 170 - 290 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 - 60 Hz ± 1Hz |
| Margines napięcia wejściowego: | ± 10% |
| Wymagana częstotliwość: | 50 - 60 Hz ± 5Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 4 x złącze IEC 1 x 4 pin USB Typ A - 5 V |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V ± 10% - 50 - 60 Hz |
| Zasilanie: | 480 wat / 800 VA |
| Kształt fali wyjściowej: | Sinusoida |
| Praca w sieci | |
| Interfejs do zdalnego zarządzania: | USB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x obsługa (USB) - USB 4 pin Typ B |
| Różne | |
| Charakterystyka: | Przycisk "wycisz", wskażniki LED, Automatyczna regulacja napięcia (AVR) |
| Zgodność z normami: | EN 62040-2, EN 62040-1 |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 0–95% (niekondensująca) |
| Emisja dźwięku: | 40 dBA |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 12 cm |
| Głębokość: | 33 cm |
| Wysokość: | 13.8 cm |
| Waga: | 5.5 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.