{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO 4Y40R38905 Lenovo USB Business Black Numeric Keypad |
| Opis: | Lenovo Numeric Keypad Gen II - Klawiatura keypad - USB - czarny |
| EAN: | 0192563495987 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Klawiatura keypad |
| Interfejs: | USB |
| Ilość klawiszy: | 19 |
| Szerokość: | 9.6 cm |
| Głębokość: | 15.7 cm |
| Wysokość: | 2.4 cm |
| Waga: | 135 g |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Długość kabla: | 1 m |
| Zgodność z normami: | CB, cTUVus, EAC, FCC, ICES, KCC, MI, RCM, TUV, Ukraine EMC DoC, VCCI, Plug and Play |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 18.3 cm |
| Głębokość transportowa: | 12.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 3.1 cm |
| Waga transportowa: | 200 g |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.