{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO Essential Compact Wireless Mouse |
| Opis: | Lenovo Essential Compact - Mysz - prawo i leworęczna - 3 przyciski - bezprzewodowa - 2.4 GHz - odbiornik bezprzewodowy USB - czarny - OEM |
| EAN: | 0192563496083 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy, odbiór/zwrot |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Odbiornik bezprzewodowy USB |
| Orientacja: | Prawo i leworęczna |
| Szerokość: | 5.6 cm |
| Głębokość: | 9.8 cm |
| Wysokość: | 3.2 cm |
| Waga: | 50 g |
| Kolor: | Czarny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | 2.4 GHz |
| Ilość przycisków: | 3 |
| Zakres ruchu: | 1000 dpi |
| Cechy: | Pokrętło przewijania (dwukierunkowe), odbiornik bezprzewodowy Nano |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 1 bateria AA |
| Zgodność z normami: | TUV, VCCI, CB, IC, MIC, FCC, ANATEL, cTUVus, SRRC, CITC, NCC, iDA, ICASA, TRA, Subtel, ICT, NTC, SIRIM, ETA, IFETEL, CONATEL, SDPPI, sDoC |
| Rodzaj opakowania: | OEM |
| Bateria | |
| Typ: | Typu AA |
| Czas działania (do): | 12 miesiące |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 32 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10 - 90% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.