{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| USB Video Class (UVC), zaprojektowana do zastosowań telekonferencyjnych na komputerze stacjonarnym lub laptopie. To niezawodne cyfrowe urządzenie wideo do przesyłania danych wideo w jakości HD przez szybki USB w trybie Full HD, który zapewnia wyraźny obraz dla wszystkich Twoich potrzeb wideokonferencyjnych. Przesyła lub przesyła swój obraz w czasie rzeczywistym przez komputer do sieci komputerowej, a także zapewnia szybkie i bezpieczne rozpoznawanie twarzy dla Windows Hello. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO Performance FHD Webcam |
| Opis: | Lenovo Performance FHD - Kamerka internetowa - panorama / nachylenie - kolor - 1920 x 1080 - 1080p - audio - USB 2.0 - MJPEG, YUY2 - DC 5 V |
| EAN: | 0195892018230 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Kamerka internetowa |
| Obsługa audio: | Tak: wbudowane dwa mikrofony stereo |
| Technologia łączonści: | Przewodowa |
| Szerokość: | 12 cm |
| Głębokość: | 6.3 cm |
| Wysokość: | 5.63 cm |
| Waga: | 190 g |
| Aparat fotograficzny | |
| Typ: | Kolor - panorama / nachylenie |
| Format cyfrowy video: | MJPEG, YUY2 |
| Maks. rozdzielczość cyfrowa wideo: | 1920 x 1080 |
| Formaty video telewizji cyfrowej: | 1080p |
| Przechwytywanie obrazu: | 1920 x 1080 @ 30 klatek/sek. 1280 x 720 @ 30 klatek/sek. 640 x 480 @ 30 klatek/sek. |
| Cechy: | Panorama 360°, osłona prywatności, pole widzenia 95°, zgodność z Windows Hello |
| Interfejsy | |
| Interfejs do komputera: | USB 2.0 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Porty: | USB-C |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | 1 x z kabla USB-C na USB-A - 1.8 m |
| Zgodność z komputerami Chromebook: | Tak |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, VCCI, BSMI, NOM, SASO, FCC, KCC, ICES, EAC, BIS, Ukraine, CB 62368-1, UKCA |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilanie | |
| Wymagane zasilanie: | DC 5 V - 900 mA |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 7, Windows 10 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - 1 rok |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 14 cm |
| Głębokość transportowa: | 11 cm |
| Wysokość transportowa: | 6.5 cm |
| Waga transportowa: | 280 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Wilgotność względna (podczas pracy): | 0 - 90% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.