{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47303328
Kod producenta: 21MW000UPB
Stan magazynowy: 41 szt.
Kod EAN: 198154438623
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,70 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP wyróżnia się jako wysokiej klasy notebook zaprojektowany dla profesjonalistów, którzy wymagają niezawodności, wydajności i bezpieczeństwa. Jego 16-calowy wyświetlacz WUXGA IPS o proporcjach 16:10 i jasności 300 cd/m2 oferuje wciągające wrażenia wizualne, idealne zarówno do pracy, jak i rozrywki. Urządzenie jest zasilane przez procesor AMD, zapewniający płynną wielozadaniowość i wydajną pracę w różnych aplikacjach. Bezpieczeństwo jest priorytetem dzięki takim funkcjom, jak układ zabezpieczający TPM 2.0 i czytnik linii papilarnych, chroniący dane przed nieautoryzowanym dostępem. Dla tych, którzy cenią sobie łączność, Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP nie zawiedzie. Zawiera nowoczesne interfejsy, takie jak USB4/DisplayPort 1.4 z obsługą 4K i Wi-Fi 6E, ułatwiając płynną integrację z każdym środowiskiem pracy. Konstrukcja notebooka, obejmująca wytrzymałą aluminiową górę i lekką ramę, łączy w sobie przenośność z wytrzymałością niezbędną do codziennego użytkowania. Niezależnie od tego, czy chodzi o biznes, czy przyjemność, ten notebook został zaprojektowany w celu zwiększenia produktywności i zaspokojenia dynamicznych potrzeb współczesnych profesjonalistów. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkBook 16 G7 ARP AMD Ryzen 7 7735HS 16inch WUXGA 16GB DDR5 1TB SSD M.2 Wi-Fi 6E+BT FPR W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - Konstrukcja zawiasu 180 stopni - AMD Ryzen 7 - 7735HS / do 4.75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - arctic gray -klawiatura: angielski - z 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0198154438623 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 7 7735HS / 3.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.75 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość Znamionowa: | 4800 MHz |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 680M |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, kamera hybrydowa HD/IR |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Audio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy, TrackPoint, UltraNav |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielski |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Odporna na rozlanie płynu, wielodotykowy touchpad, bezprzyciskowy touchpad, precyzyjny panel dotykowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 45 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 bez) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 2 USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) USB4/DisplayPort 1.4 (Power Delivery 3.0) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna) |
| Różne | |
| Kolor: | Arctic gray |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), ABS poliwęglan (dół) |
| Wykończenie Powierzchni: | Piaskowanie anodyzujące |
| Ochrona: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, Nowoczesny Tryb Czuwania |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution), TCO Certified 9.0 |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.6 cm x 25.35 cm x 1.75 cm |
| Waga: | 1.7 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 8 - 95% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.