{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47764483
Kod producenta: 21SK008PPB
Stan magazynowy: 100 szt.
Kod EAN: 198156692771
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,96 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL został zaprojektowany w celu zwiększenia produktywności i zaspokojenia wymagających potrzeb współczesnych profesjonalistów. Dzięki 16-calowemu ekranowi o natywnej rozdzielczości 1920 x 1200, laptop ten oferuje antyodblaskowy wyświetlacz, który zapewnia dobrą widoczność w różnych warunkach oświetleniowych. Wyposażony w technologię IPS, zapewnia szerokie kąty widzenia i żywe kolory, dzięki czemu nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Laptop jest wyposażony w dysk półprzewodnikowy (SSD) zapewniający szybszy dostęp do danych i zawiera wiele gniazd rozszerzeń do rozbudowy pamięci i pamięci masowej w razie potrzeby. Możliwości audio zostały zwiększone dzięki podwójnym mikrofonom i obsłudze Dolby Audio, zapewniając ulepszenia do wideokonferencji i multimediów. Włączenie migawki prywatności w kamerze internetowej 1080p zapewnia bezpieczeństwo podczas prywatnych chwil, podczas gdy funkcje takie jak Windows Hello oferują logowanie poprzez rozpoznawanie twarzy. Dzięki wielu opcjom łączności, w tym portom USB-C i HDMI, laptop ten umożliwia integrację z dowolnym miejscem pracy, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów w podróży. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkBook 16 G8 IAL Intel Core Ultra 5 225U 16inch WUXGA 16GB 512GB SSD M.2 PCIe Wi-Fi 6E+BT FPR W11P 3y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkBook 16 G8 IAL 21SK - Konstrukcja zawiasu 180 stopni - Intel Core Ultra 5 - 225U / do 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - arctic gray -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0198156692771 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 5 (Seria 2) 225U |
| Max Turbo Speed: | 4.8 GHz |
| Ilość rdzeni: | 12-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 10 |
| Pamięć podręczna: | 12 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 12 TOPY |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 2800 MHz |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, kamera hybrydowa FHD/IR |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Audio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Bezprzyciskowy touchpad, precyzyjny gładzik wielodotykowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 45 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 bez) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna) |
| Różne | |
| Kolor: | Arctic gray |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), ABS poliwęglan (dół) |
| Wykończenie Powierzchni: | Anodowanie piaskowanie (góra), tekstura (dół) |
| Ochrona: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, Nowoczesny Tryb Czuwania |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.6 cm x 25.35 cm x 1.75 cm |
| Waga: | 1.7 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.