{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48273182
Kod producenta: 21UT0077PB
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 199274662950
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,96 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu różnorodnych potrzeb współczesnych profesjonalistów. Jego 16-calowy wyświetlacz oferuje natywną rozdzielczość 1920 x 1200, w połączeniu z technologią IPS i powłoką antyodblaskową, zapewniając żywy obraz przy współczynniku ekranu do obudowy wynoszącym 90%. Dzięki jasności obrazu wynoszącej 400 cd/m² wyświetlacz pozostaje wyraźny nawet w różnych warunkach oświetleniowych. Urządzenie jest wyposażone w wydajny procesor Ryzen 5, który działa z podstawową częstotliwością taktowania 3,2 GHz i osiąga w trybie turbo do 4,9 GHz, dzięki czemu nadaje się do wielozadaniowości i wymagających aplikacji. Bezpieczeństwo jest priorytetem dzięki takim funkcjom, jak czytnik linii papilarnych, zasłona prywatności kamery internetowej oraz oddzielny układ zabezpieczający Trusted Platform Module (TPM) 2.0. Ulepszone możliwości audio obejmują technologię Dolby Audio oraz podwójny zestaw mikrofonów z redukcją szumów, zapewniające czysty dźwięk podczas wszelkich rozmów. Pamięć RAM laptopa można skonfigurować do 16 GB DDR5, a dysk SSD o pojemności 512 GB gwarantuje szybkie uruchamianie systemu oraz wystarczającą przestrzeń na pliki i programy. Ten notebook, posiadający certyfikaty EPEAT Gold i ENERGY STAR, odzwierciedla zaangażowanie firmy Lenovo w zrównoważony rozwój i efektywność energetyczną. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkBook 16 G9 AMD Ryzen 5 220 16inch WUXGA 16GB 512GB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkBook 16 G9 AHP 21UT - AMD Ryzen 5 - 220 / do 4.9 GHz - Win 11 Pro - Radeon 740M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - arctic gray -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0199274662950 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 5 220 / 3.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, współczynnik ekranu do ciała 90% |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 740M |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, kamera hybrydowa FHD/IR |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Audio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Bezprzyciskowy touchpad, precyzyjny gładzik wielodotykowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 48 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB 3.2 Gen 1 2 x USB4 (obsługuje Tryb Alternatywny DisplayPort 1.4a) (65W ładowanie Power Delivery) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna) |
| Różne | |
| Kolor: | Arctic gray |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), ABS poliwęglan (dół) |
| Wykończenie Powierzchni: | Anodowanie piaskowanie (góra), tekstura (dół) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, Nowoczesny Tryb Czuwania |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.6 cm x 25.35 cm x 1.75 cm |
| Waga: | 1.7 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.