{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48043859
Kod producenta: 21U00010PB
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 199271257036
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 2,53 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR łączy w sobie wysoką wydajność i innowacyjną technologię, zapewniając płynną pracę komputera. Wyposażony w procesor Ryzen 9 i 32 GB pamięci RAM DDR5, ten notebook gwarantuje płynną wielozadaniowość i wydajną pracę nawet w przypadku wymagających aplikacji. Wysokiej rozdzielczości 16-calowy wyświetlacz ma natywną rozdzielczość 2560 x 1600 i jest wzbogacony o technologię Eyesafe oraz funkcję redukcji niebieskiego światła, zapewniając komfortowe wrażenia wizualne podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki solidnemu dyskowi SSD o pojemności 1 TB użytkownicy zyskają szybki dostęp do plików i aplikacji, jednocześnie korzystając z zalet pamięci NVMe. Zintegrowany procesor graficzny NVIDIA GeForce RTX 5060 zapewnia imponującą wydajność graficzną w profesjonalnym oprogramowaniu lub grach. Stylowy wygląd z aluminiową obudową i szereg nowoczesnych opcji łączności, w tym USB-C i HDMI, sprawiają, że ten notebook zaspokoi potrzeby każdego użytkownika, zwiększając produktywność i kreatywność w każdej sytuacji. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkBook 16p G6 ADR AMD Ryzen 9 8940HX 16inch WQXGA 32GB 1TB SSD M.2 PCIe RTX 5060 8GB W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkBook 16p G6 ADR 21U0 - AMD Ryzen 9 - 8940HX / do 5.3 GHz - Win 11 Pro - GeForce RTX 5060 - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16" IPS 2560 x 1600 (WQXGA) @ 240 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - księżycowy szary -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0199271257036 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 9 8940HX / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.3 GHz |
| Ilość rdzeni: | 16-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 64 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (2 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5200 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 2600 MHz |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 0 |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 240 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 100% DCI-P3 |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, technologia Eyesafe, HDR 400, fabryczna kalibracja koloru X-Rite |
| Audio & Video | |
| Konfiguracja Multi-GPU: | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny: | NVIDIA GeForce RTX 5060 / AMD Radeon 610M - do 572 TOPY |
| Pamięć video: | 8 GB GDDR7 SDRAM |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 720p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, stała ostrość |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Wielodotykowy touchpad, bezprzyciskowy touchpad, gładzik szklany precyzyjny |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 85 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 300 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 bez) |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 2 (Always On) 2 x USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI (obsługa 8K) POGO Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna), Lenovo AI Now |
| Różne | |
| Kolor: | Księżycowy szary |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), aluminium (dół) |
| Wykończenie Powierzchni: | Piaskowanie anodyzujące |
| Ochrona: | Firmware Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | Nowoczesny Tryb Czuwania |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka zasilania |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 3, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution), Eyesafe Certified 2.0 |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.46 cm x 25.62 cm x 1.93 cm |
| Waga: | 2.15 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - TCO Certified, generacja 10, dla notebooków |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.