{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 został zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych użytkowników komputerów, zachowując jednocześnie kompaktowe rozmiary. Ten ultrakompaktowy komputer PC oferuje wydajną pracę dzięki procesorowi Intel Core i7 z 10 rdzeniami i maksymalną prędkością turbo 5,2 GHz, zapewniając płynną wielozadaniowość i efektywną obsługę wymagających aplikacji. System obsługuje pamięć DDR5 SDRAM z architekturą dwukanałową, zapewniającą responsywną wydajność. Wyposażony w dysk SSD M.2 wykorzystujący technologię PCI Express 4.0, urządzenie zapewnia szybki odczyt i zapis danych, a także obsługuje zaawansowane standardy szyfrowania w celu ochrony danych. Łatwość podłączenia zapewnia wiele opcji interfejsów, w tym porty USB 3.2 Gen 2 i HDMI, dzięki czemu urządzenie jest wszechstronne i można do niego podłączyć różne urządzenia peryferyjne. Zintegrowane funkcje bezpieczeństwa obejmują ochronę przed włamaniem do obudowy i gniazdo zabezpieczające Kensington, zapewniając użytkownikom spokój ducha. Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 to wybór dla osób poszukujących wydajnego, bezpiecznego i kompaktowego komputera osobistego, który zwiększy produktywność w każdym miejscu pracy. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkCentre neo 50q G5 Intel Core 7 240H 16GB 1TB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 13B9 - Niewielki rozmiar Core 7 240H / do 5.2 GHz - RAM 16 GB - SSD 1 TB - TCG Opal Encryption 2, NVMe - Intel Graphics - Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) - Win 11 Pro - monitor: brak - klawiatura: Angielska - Europejska - czarny - Lenovo TopSeller - z 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| EAN: | 0198158163583 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane: | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| Rodzaj produktu: | Niewielki rozmiar |
| Wbudowane urządzenia: | Głośnik |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Czarny |
| Lokalizacja: | Język: Polish / region: Polska |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 7 (Seria 2) 240H |
| Częstotliwość zegara: | 2.5 GHz (rdzeń P) / 1.8 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 5.2 GHz (rdzeń P) / 4 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 24 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 24 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 64 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy: | Dwa kanały DDR |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2280 |
| Pojemność: | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 4.0 x4 |
| Cechy: | TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics pamięć video współdzielona (UMA) |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz, klawiatura |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Lenovo Calliope Keyboard |
| Interfejs: | USB |
| Lokalizacja i układ: | Angielska - Europejska |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Lenovo Calliope Mouse |
| Interfejs: | USB |
| Praca w sieci | |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | Realtek RTL8922AE |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6), Bluetooth 5.4, IEEE 802.11be (Wi-Fi 7) |
| Cechy: | Podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Sloty: | 2 (całkowity) / 1 (wolna) x M.2 Card (na SSD) |
| Interfejsy: | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (1 przód) (transfer danych, ładowanie 5 V 3 A) 3 x USB 3.2 Gen 2 (1 przód, 2 tył) (Zawsze Wł., szybkie ładowanie (5 V, 2,1 A)) 1 x słuchawki/mikrofon (1 przód) 2 x USB 2.0 (2 tylne) (jeden z elementów obsługuje SmartPower Wł.) 1 x HDMI (1 tylne) 1 x DisplayPort 1.4 (1 tylne) 1 x LAN (Gigabit Ethernet) (1 tylne) |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), przełącznik antywłamaniowy obudowy, beznarzędziowy dostęp do obudowy |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zgodność z normami: | RoHS, FIPS 140-2, TCG Certified |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 135 wat |
| Wydajność: | 90% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro angielski / polski |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 9.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 17.9 cm |
| Głębokość: | 18.29 cm |
| Wysokość: | 3.65 cm |
| Waga: | 1.13 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.