{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48076705
Kod producenta: 21T0004TPB
Stan magazynowy: 18 szt.
Kod EAN: 199271809372
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,62 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 łączy w sobie wydajność i funkcjonalność niezbędną do codziennej pracy z komputerem. Ten notebook jest wyposażony w 14-calowy wyświetlacz WUXGA o natywnej rozdzielczości 1920 x 1200 oraz ekran antyodblaskowy z technologią redukcji niebieskiego światła, która zmniejsza zmęczenie oczu podczas długotrwałego użytkowania. Zintegrowany 12-rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 5 w połączeniu z 16 GB pamięci RAM DDR5 zapewnia płynną wielozadaniowość i wydajne przetwarzanie. Dysk SSD o pojemności 512 GB zapewnia dużo miejsca na dane oraz szybki dostęp, zwiększając ogólną wydajność. Wyposażony w hybrydową kamerę HD/IR i podwójny mikrofon, Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 doskonale sprawdza się podczas wideokonferencji i spotkań online. Technologia audio Harman i zgodność z Dolby Atmos zapewniają wciągające wrażenia dźwiękowe, a funkcje bezpieczeństwa, takie jak czytnik linii papilarnych i osłona prywatności, chronią dane. Ten notebook oferuje solidne opcje łączności, w tym wiele portów USB i obsługę Wi-Fi 6E, dzięki czemu nadaje się zarówno do użytku osobistego, jak i profesjonalnego. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkPad E14 G7 AMD Ryzen 5 220 14inch WUXGA 16GB 512GB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS Black |
| Opis: | Lenovo ThinkPad E14 Gen 7 21T0 - Konstrukcja zawiasu 180 stopni - AMD Ryzen 5 - 220 / do 4.9 GHz - Win 11 Pro - Radeon 740M - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - czarny -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Onsite Support + 1 Rok Lenovo Premier Support + zrównoważenie emisji CO2 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0199271809372 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 5 220 / 3.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 740M |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, kamera hybrydowa FHD/IR |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Senary SN6147 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Atmos |
| Cechy audio: | Wyjście: dźwięk Harman |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 64 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 bez) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 2 (Always On) USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.1) USB4 (obsługuje Tryb Alternatywny DisplayPort 1.4a) (Power Delivery 3.1) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), aluminium (dół) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.3 cm x 22.03 cm x 1.97 cm |
| Waga: | 1.41 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy Przedłużona gwarancja - 1 rok - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Onsite Support + 1 Rok Lenovo Premier Support + zrównoważenie emisji CO2 0,5 tony (2. Generacji) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.