{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48094064
Kod producenta: 21SE002APB
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 199272743262
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,59 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 oferuje równowagę między wydajnością a praktycznością dostosowaną do potrzeb biznesowych. Ten notebook wyposażony jest w elegancki 14-calowy wyświetlacz o natywnej rozdzielczości 1920 x 1200, zapewniający wyraźny obraz. Wyświetlacz z powłoką antyodblaskową zapewnia komfortowe oglądanie w różnych warunkach oświetleniowych, a jasność 400 cd/m2 poprawia ogólne wrażenia. Wyposażony w procesor AMD Ryzen AI 5 PRO i 16 MB pamięci podręcznej L3, zapewnia niezawodną wydajność podczas wielozadaniowości i wymagających zastosowań. Urządzenie posiada certyfikaty EPEAT Gold i ENERGY STAR, co gwarantuje, że spełnia normy środowiskowe, zapewniając jednocześnie efektywne zużycie energii. Dzięki kompleksowemu zestawowi opcji łączności, w tym portom USB-C i HDMI, utrzymanie połączenia jest łatwe, co sprawia, że ten laptop jest wszechstronnym partnerem dla profesjonalistów w podróży. Dodatkowo funkcje bezpieczeństwa, takie jak czytnik linii papilarnych i dyskretny układ Trusted Platform Module (TPM 2.0), pomagają chronić poufne informacje. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkPad L14 G6 AMD Ryzen AI 5 PRO 340 14inch WUXGA 32GB 512GB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 21SE - Copilot+ PC - konstrukcja zawiasu 180 stopni - AMD Ryzen AI 5 PRO - 340 / do 4.8 GHz - Win 11 Pro - Radeon 840M - 32 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - czarny -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0199272743262 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| Poziom AI: | Copilot+ PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen AI 5 PRO 340 / 2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.8 GHz |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 50 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 59 TOPS |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, 3M DBEF5 (Dual Brightness Enhancement Film) |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 840M |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, Discrete IR, Privacy Alert |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Atmos |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kontroler bezprzewodowy: | MediaTek Wi-Fi 7 MT7925 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Zgodność z normami: | DASH |
| Szerokopasmowa sieć bezprzewodowa (WWAN) | |
| Generacja: | Możliwość modernizacji do standardu 4G |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 57 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x karta Nano-SIM (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 2.0 USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 1.4a Alt Mode) (Power Delivery 3.1) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Lenovo AI Now |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał obudowy: | ABS poliwęglan (dół), ABS poliwęglan (góra) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26 |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.37 cm x 22.6 cm x 2.29 cm |
| Waga: | 1.38 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - TCO Certified, generacja 10, dla notebooków |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.