{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47285121
Kod producenta: 21KV0022PB
Stan magazynowy: 1 szt.
Kod EAN: 198153496280
Stan produktu: Nowy
Waga: 2,61 kg
| Opis | |
| Odkryj Lenovo ThinkPad P1 Gen 7, mobilną stację roboczą zaprojektowaną dla profesjonalistów wymagających wysokiej wydajności i niezawodności. Dzięki 16-calowemu wyświetlaczowi Full HD, który oferuje 100% gamę kolorów sRGB i technologię antyodblaskową, będziesz cieszyć się żywymi obrazami bez wysiłku. Włączenie Dolby Atmos i Dolby Voice poprawia wrażenia dźwiękowe, niezależnie od tego, czy jesteś na spotkaniu, czy relaksujesz się przy ulubionych mediach. Pod maską znajduje się 16-rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 7 i 32 GB pamięci LPDDR5X SDRAM, zapewniające płynną wielozadaniowość i wydajną obsługę intensywnych zadań. Dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB oferuje dużą ilość pamięci masowej z dużą prędkością dzięki interfejsowi PCIe 4.0 x4. Bezpieczeństwo jest zwiększone, dzięki takim funkcjom jak ultradźwiękowe wykrywanie obecności człowieka, czytnik linii papilarnych i układ TPM 2.0, zapewniający bezpieczeństwo danych. Łączność nigdy nie jest problemem, ponieważ jest wyposażony w standardy Wi-Fi 7 i Bluetooth 5.4, a także wszechstronne porty, w tym USB4 / Thunderbolt 4 i HDMI z obsługą 8K. Wszystko to, w połączeniu z 3-letnim wsparciem Lenovo Premier Support i zaangażowaniem w zrównoważony rozwój, sprawia, że ThinkPad P1 Gen 7 jest doskonałym wyborem dla profesjonalistów w podróży. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkPad P1 G7 Intel Core Ultra 7 165H 16inch WQXGA AG 32GB LP5X 1TB SSD M.2 RTX 4060 8GB 2X2BE+BT FPR W11P |
| Opis: | Lenovo ThinkPad P1 Gen 7 21KV - Intel Core Ultra 7 - 165H / do 5 GHz - Win 11 Pro - GeForce RTX 4060 - 32 GB RAM - 1 TB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance - 16" IPS 2560 x 1600 (WQXGA) @ 165 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - czarny -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Premier Support, Kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0198153496280 |
| Reklamacje: | 36 Months Premier Support NBD On-site |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Przenośna stacja robocza - AI Ready |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 1) 165H |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 16-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | 24 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci, Intel AI Boost NPU |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (1 x 32 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość Znamionowa: | 7467 MHz |
| Rodzaj obudowy: | LPCAMM2 |
| Ilość slotów: | 1 |
| Puste sloty: | 0 |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 165 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, Kalibracja Fabryczna |
| Audio & Video | |
| Konfiguracja Multi-GPU: | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny: | NVIDIA GeForce RTX 4060 / Intel Arc Graphics |
| Pamięć video: | 8 GB GDDR6 SDRAM |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, aparat IR, Windows Hello, stała ostrość, Wykrywanie Obecności Osób Ultradźwiękami |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3306 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Atmos |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, TrackPoint, UltraNav |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Cechy: | Odporna na rozlanie płynu, klawisze Fn z kontrolą Komunikacji Zintegrowanej |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 90 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 170 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 bez) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 2 (Always On) USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 135 W) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 135 W) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Intel Connectivity Performance Suite |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), aluminium (dół) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, wykrywanie manipulacji przy osłonie dolnej |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka zasilania |
| Zgodność z normami: | RoHS, TCO Certified 9.0 |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.44 cm x 24.12 cm x 1.705 cm |
| Waga: | 1.82 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 3 lata - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Premier Support, Kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 8 - 95% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.