{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48088859
Kod producenta: 21RQ000JPB
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 199271681831
Stan produktu: Nowy
Waga: 2,09 kg
| Opis | |
| Mobilna stacja robocza Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 została zaprojektowana z myślą o profesjonalistach, którzy wymagają wysokiej wydajności i niezawodności. Urządzenie jest wyposażone w 16-calowy wyświetlacz antyodblaskowy z technologią Low Blue Light, który zapewnia komfortowe wrażenia wizualne, a dzięki fabrycznej kalibracji kolorów X-Rite gwarantuje żywe i dokładne odwzorowanie barw. Wydajny procesor Core Ultra 9 z 24 rdzeniami umożliwia płynną wielozadaniowość, a zintegrowana technologia Intel AI Boost zwiększa jego możliwości w przypadku wymagających aplikacji. Bezpieczeństwo jest priorytetem w ThinkPadzie P16, wyposażonym w czytnik linii papilarnych i dyskretny moduł TPM 2.0 (Trusted Platform Module) chroniący poufne informacje. Ponadto, dzięki aluminiowej obudowie, konstrukcji przetestowanej zgodnie z normą MIL-STD-810H i certyfikatowi EPEAT Gold, ten notebook spełnia rygorystyczne normy trwałości i jest zgodny z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska. Pozostań w kontakcie dzięki różnorodnym interfejsom, w tym Thunderbolt 4, HDMI i podwójnemu mikrofonowi zapewniającemu wysoką jakość dźwięku. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkPad P16 G3 Intel Core Ultra 9 275HX 16inch WUXGA 64GB 1TB SSD M.2 PCIe RTX PRO 3000 Blackwell 12GB W11P 3Y Premier |
| Opis: | Lenovo ThinkPad P16 Gen 3 21RQ - AI Workstation - Intel Core Ultra 9 - 275HX / do 5.4 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 3000 Blackwell - 64 GB RAM - 1 TB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe, Performance - 16" IPS 1920 x 1200 - 2.5 Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - czarny -klawiatura: Międz. Ang. - z 3 Lata Lenovo Premier Support, Kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0199271681831 |
| Reklamacje: | 36 Months Premier Support NBD On-site |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Przenośna stacja robocza |
| Poziom AI: | AI Workstation |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 9 (Seria 2) 275HX / 2.7 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.4 GHz |
| Ilość rdzeni: | 24 rdzenie |
| Rdzenie wydajnościowe: | 8 |
| Wydajne rdzenie: | 16 |
| Pamięć podręczna: | 36 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 13 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 36 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć | |
| RAM: | 64 GB (2 x 32 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 192 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM - bez ECC |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 4 |
| Puste sloty: | 2 |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe), Performance |
| Poziom RAID: | RAID 0, RAID 1, RAID 5 |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, Niska Moc, technologia Eyesafe, współczynnik ekranu do ciała 82%, przyciemnianie DC, fabryczna kalibracja koloru X-Rite |
| Audio & Video | |
| Konfiguracja Multi-GPU: | 1 pojedyncza karta graficzna / zintegrowana karta graficzna |
| Procesor graficzny: | NVIDIA RTX PRO 3000 Blackwell / Intel Graphics - do 8 TOPS |
| Pamięć video: | 12 GB GDDR7 SDRAM |
| Maks. Liczba Obsługiwanych Monitorów: | 4 monitory zewnętrzne |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, aparat IR, stała ostrość, Temporal Noise Reduction, Wykrywanie obecności ludzi za pomocą wizji komputerowej na ISP |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | CS42L43 |
| Zgodność z normami: | Dolby Atmos, SoundWire |
| Cechy audio: | Wejście: Dolby Voice, dalekiego pola |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, TrackPoint, UltraNav |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Międzynarodowy Angielski |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Multimedia control, odporna na rozlanie płynu, wielodotykowy touchpad, przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel WI-FI 7 BE200 |
| Interfejs sieciowy: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet: | Intel I226-V |
| Charakterystyka: | Wake-on-LAN (WOL), funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 99.9 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 180 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x M.2 (PCI Express 5.0 x4) (0 dostępne) 2 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (2 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 2 (Always On) USB 3.2 Gen 2 2 x Thunderbolt 5 (Power Delivery 3.1) Thunderbolt 4 (Power Delivery 3.1) HDMI (obsługa 8K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (karta SD Express) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Lenovo AI Now |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), aluminium (dół) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Hasło administratora, hasło włączenia zasilania, RapidCharge, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, samonaprawiający się BIOS, hasło NVMe |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C GaN |
| Zgodność z normami: | RoHS, FIPS 140-2, TCG Certified, TÜV Rheinland Low Blue Light, Eyesafe Certified 2.0 |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 36.2 cm x 25.2 cm x 2.98 cm |
| Waga: | 2.54 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - TCO Certified, generacja 10, dla notebooków |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 3 lata - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Premier Support, Kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 8 - 95% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.