{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48271032
Kod producenta: 21QG001NPB
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 198157719750
Stan produktu: Nowy
Waga: 1,83 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 to solidny notebook przeznaczony dla profesjonalistów, którzy cenią sobie wydajność i trwałość. Wyposażony w 14-calowy wyświetlacz WUXGA, urządzenie to zapewnia oszałamiającą jakość obrazu w rozdzielczości 1920 x 1200. Technologia IPS i funkcja przeciwodblaskowa zwiększają komfort oglądania, zarówno w biurze, jak i w podróży. Dzięki 8-rdzeniowemu procesorowi Intel Core Ultra 5 ten notebook sprawnie radzi sobie z wielozadaniowością, umożliwiając użytkownikom płynne uruchamianie wymagających aplikacji. Wyposażony w 8 MB pamięci podręcznej i pamięć LPDDR5X SDRAM, Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 zapewnia szybki dostęp do danych i responsywność. Funkcje bezpieczeństwa, takie jak czytnik linii papilarnych i układ Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0), zapewniają spokój ducha w przypadku poufnych informacji. Ponadto ten notebook został przetestowany zgodnie z normą MIL-STD-810H, co odzwierciedla jego rygorystyczne standardy trwałości, odpowiednie dla różnych środowisk pracy. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkPad T14 G6 Intel Core Ultra 5 228V 14inch WUXGA 32GB 512GB SSD M.2 PCIe W11P 3Y Premier |
| Opis: | Lenovo ThinkPad T14 Gen 6 21QG - Copilot+ PC - konstrukcja zawiasu 180 stopni - Intel Core Ultra 5 - 228V / do 4.5 GHz - Win 11 Pro - Arc Graphics 130V - 32 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - ulepszenie 5G - czarny -klawiatura: Międz. Ang. - z 3 Lata Lenovo Premier Support, Kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0198157719750 |
| Reklamacje: | 36 Months Premier Support NBD On-site |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| Poziom AI: | Copilot+ PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 5 (Seria 2) 228V / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Pamięć podręczna: | 8 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 40 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 97 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość: | 4267 MHz 8533 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 4267 MHz |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, 3M DBEF5 (Dual Brightness Enhancement Film), współczynnik ekranu do ciała 85,73% |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Arc Graphics 130V - do 53 TOPS |
| Maks. Liczba Obsługiwanych Monitorów: | 3 monitory zewnętrzne |
| Cechy systemu video: | DirectX 12.2 |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, Temporal Noise Reduction, Discrete IR, Wykrywanie Obecności Osób Ultradźwiękami |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, macierz mikrofonu podwójnego dalekiego pola 360° |
| Kodek: | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Audio |
| Cechy audio: | Wejście: Dolby Voice, 360° dalekiego pola |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Międzynarodowy Angielski |
| Cechy: | Odporna na rozlanie płynu, wielodotykowy touchpad, przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet: | Intel I219-V |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Szerokopasmowa sieć bezprzewodowa (WWAN) | |
| Generacja: | Ulepszenie 5G |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 57 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x karta Nano-SIM (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Lenovo AI Now |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Poliwęglan (dół), włókno węglowe (góra), poliwęglan (góra), włókno węglowe (dół) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C GaN |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, TCG Certified, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, FIPS 140-3 |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.59 cm x 22.37 cm x 2.195 cm |
| Waga: | 1.38 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - TCO Certified, generacja 10, dla notebooków |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 3 lata - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Premier Support, Kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 8 - 95% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.