{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO TWS ANC Earbuds X9 Edition |
| Opis: | Lenovo - Słuchawki w pełni bezprzewodowe z mikrofonem - douszne - Bluetooth - redukcja hałasu - morska cyraneczka |
| EAN: | 0195892111498 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Słuchawki w pełni bezprzewodowe - Bluetooth - bezprzewodowa |
| Waga: | 47 g |
| Kolor: | Morska cyraneczka |
| Typ opakowania: | Brązowe pudełko |
| Wyjście sygnału audio | |
| Obudowa słuchawek: | Douszne |
| Technologia przyłączania: | Bezprzewodowa |
| Technologia bezprzewodowa: | Bluetooth |
| Wersja Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Wbudowane dekodery: | Dolby Atmos |
| Aktywne usuwanie szumu: | Tak |
| Częstotliwość odpowiedzi: | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja: | 16 Ohm |
| Membrana: | 12.2 mm |
| Mikrofon | |
| Rodzaj obudowy: | Wbudowany |
| Czułość: | 38 dB |
| Margines wrażliwości: | +/- 1dB |
| Redukcja Hałasu: | Tak |
| Technologia Redukcji Hałasu: | Redukcja Szumu Otoczenia (ENC) |
| Pilot | |
| Regulatory: | Odtwarzanie/pauza, wyciszenie, wł./wył. ANC |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Dodatkowe nasadki słuchawek |
| Szczegóły kabla: | Kabel do ładowania USB-C - 30 m |
| Obsługiwany system operacyjny urządzenia hostującego: | Windows 10, Windows 11, Android, Chrome OS, iOS |
| Zgodność z normami: | CB, BQB, TUV Mark, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, BIS, SRRC, KC, SIRIM, IMDA, sDoC, SDPPI, JRF, RAMATEL, ANATEL, BSMI, NCC, ICASA |
| Zasilanie | |
| Bateria: | Bateria do słuchawki akumulator |
| Czas działania (do): | 36 godzina(y) |
| Czas ładowania: | 1.5 godzina(y) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - wymiana - 1 rok |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 10.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 10.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 3.7 cm |
| Waga transportowa: | 123 g |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 20 - 90% |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.