{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXIP AR18 Aero Speed Gaming Mouse |
| Opis: | Lexip AR18 - Mysz - optyczna - 6 przyciski - bezprzewodowa - Wi-Fi - odbiornik bezprzewodowy USB |
| EAN: | 3760210998449 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Odbiornik bezprzewodowy: | Nano odbiornik bezprzewodowy USB |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Wi-Fi |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 6 |
| Zakres ruchu: | 4800 dpi |
| Cechy: | Stopa ceramiczna, czujnik optyczny Pixart 3212, z podświetleniem, pokrętło przewijania |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 16 cm |
| Głębokość transportowa: | 6 cm |
| Wysokość transportowa: | 19 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.