{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXIP MADARA CONTROLLER DESIGN BY TSUME - NARUTO SHIPPUDEN |
| Opis: | Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN - Madara Destruction - pad do gier - bezprzewodowa - 2.4 GHz - dla PC |
| EAN: | 3760352730334 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Pad do gier |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa - 2.4 GHz |
| Sterowanie: | 4 przyciski action, 4 programowalne przyciski, 2 dżojstiki |
| Interfejs: | USB |
| Cechy: | Port do słuchawek, ergonomiczna konstrukcja, podwójne silniki wibracyjne |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 / 11 |
| Różne | |
| Bateria: | Akumulator - litowo-jonowa |
| Akcesoria w zestawie: | Z kabla USB-C na USB-A |
| Długość kabla: | 1 m |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość (transport): | 18 cm |
| Głębokość (transport): | 11.2 cm |
| Wysokość (transport): | 8.1 cm |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | PC |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.