{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXIP SASUKE HEADSET DESIGN BY TSUME - NARUTO SHIPPUDEN |
| Opis: | Lexip x Tsume Naruto Shippuden Sasuke Revenge - Słuchawki z mikrofonem - pełna wielkość - Bluetooth - bezprzewodowa, przewodowa - USB-C |
| EAN: | 3760352730259 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Słuchawki - Bluetooth - bezprzewodowa, przewodowa - USB-C |
| Szerokość: | 22.5 cm |
| Głębokość: | 9.5 cm |
| Wysokość: | 21.5 cm |
| Waga: | 452 g |
| Zalecane użytkowanie: | Konsola do gier, przenośne urządzenia elektroniczne, komputer |
| Wyjście sygnału audio | |
| Obudowa słuchawek: | Pełna wielkość |
| Technologia przyłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Technologia bezprzewodowa: | Bluetooth |
| Wersja Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| Tryb wyjścia dźwięku: | Stereo |
| Częstotliwość odpowiedzi: | 20 - 20000 Hz |
| Czułość: | 119 dB +/- 3dB |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Membrana: | 50 mm |
| Regulowana opaska na głowę: | Tak |
| Mikrofon | |
| Typ: | Na wysięgniku |
| Pasmo przenoszenia: | 100 - 10000 Hz |
| Pilot | |
| Regulatory: | Głośność, mikrofon włączony/wyłaczony |
| Połączenia | |
| Rodzaj łączówki: | Słuchawki (USB-C 24 pin) |
| Kabel | |
| Odpinany kabel: | Tak |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Artbook |
| Szczegóły kabla: | Z kabla USB-C na USB-A - odłączany - tkanina oplotowa - 1.5 m Kabel z USB-C na złącze słuchawkowe 3,5 mm - odłączany - tkanina oplotowa - 2 m |
| Zasilanie | |
| Bateria: | Bateria do słuchawki akumulator |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 22 cm |
| Głębokość transportowa: | 22.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 8.5 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.