{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Doświadcz precyzji i kontroli dzięki myszy Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Sasuke Revenge. Zaprojektowana z myślą o graczach, ta przewodowa mysz jest wyposażona w wysokowydajny optyczny czujnik Pixart PAW 3327 o rozdzielczości ruchu 12000 DPI, zapewniający dokładność w każdej akcji. Dzięki 12 programowalnym przyciskom użytkownicy mogą dostosować swoją rozgrywkę, przypisując złożone polecenia i makra w celu szybkiego dostępu. Regulowany system ciężarków i ceramiczne nóżki zapewniają płynne, responsywne ruchy, a joystick kciukowy oferuje dodatkowe opcje sterowania. Podświetlenie nie tylko dodaje spersonalizowanego charakteru do konfiguracji gamingowej, ale także poprawia estetykę. Mysz Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Sasuke Revenge będzie Twoim towarzyszem w drodze do zwycięstwa, niezależnie od tego, czy bierzesz udział w szybkich bitwach, czy precyzyjnych strzelaninach. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXIP SASUKE MOUSE DESIGN BY TSUME - NARUTO SHIPPUDEN |
| Opis: | Lexip x Tsume NARUTO SHIPPUDEN Sasuke Revenge - Mysz - optyczna - przewodowa - USB |
| EAN: | 3760352730341 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Przewodowa |
| Interfejs: | USB |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Zakres ruchu: | 12000 dpi |
| Wykonanie: | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 100 - 12000 dpi |
| Cechy: | Gałka analogowa, 12 klawiszy programowalnych, kabel pleciony, regulowana waga, stopa ceramiczna, optyczny czujnik gamingowy Pixart PAW 3327, z podświetleniem |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x USB - 4 pin USB Typ A |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 / 11 |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 18 cm |
| Głębokość transportowa: | 11.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 8.1 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.