{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Unikalny skład tonera Unison ma istotne znaczenie dla wydajności systemu drukowania Lexmarka, ponieważ zapewnia niezmiennie wysoką jakość obrazów, długotrwałą niezawodność systemu drukowania i sprzyja środowisku naturalnemu - a wszystko dzięki nowatorskiemu systemowi druku, niewymagającemu potrząsania. Utrzymuj niskie koszty początkowe i wysoką jakość dzięki oryginalnym nabojom Lexmarka. Kasety z tonerem o standardowej wydajności zapewniają niską cenę zakupu i mniejszą liczbę stron wydruku niż naboje o wysokiej wydajności. Idealne do sporządzania niewielkich ilości wydruków. Oryginalne materiały eksploatacyjne Lexmarka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby optymalnie współdziałać z drukarką Lexmarka, gwarantując znakomitą jakość wydruku od pierwszej do ostatniej strony. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 50F2000 Toner Lexmark 502 black zwrotny 1500 str. MS310d / MS310dn / MS410d |
| Opis: | Lexmark 502 - Czarny - oryginał - Toner LCCP, LRP - dla Lexmark MS310, MS410, MS510, MS610 |
| EAN: | 0734646433204 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 45 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.2 cm |
| Waga transportowa: | 800 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 1500 stron ISO/IEC 19752 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark MS310d, MS310dn, MS410d, MS410dn, MS510dn, MS510dtn, MS610de, MS610dn, MS610dte, MS610dtn |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.