{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Niezmiennie wyjątkowa jakość obrazów. Długotrwała niezawodność systemu. Wyjątkowy zrównoważony rozwój. Innowacyjny system drukowania niewymagający potrząsania. Wybierz oryginalne materiały eksploatacyjne firmy Lexmark, aby uzyskać oryginalną jakość wydruku. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 55B2H0E High Yield Corporate Toner Cartridge |
| Opis: | Lexmark - Wysoka Wydajność - czarny - oryginał - Toner LCCP, LRP, Lexmark Corporate - dla Lexmark MS431dn, MS431dw, MX431adn |
| EAN: | 0734646710466 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 17 cm |
| Głębokość transportowa: | 37 cm |
| Wysokość transportowa: | 16 cm |
| Waga transportowa: | 1.18 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Wydajność kasety tonera: | Wysoka Wydajność |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 15000 stron ISO/IEC 19752 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP), Lexmark Corporate |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark MS431dn, MS431dw, MX431adn |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.