{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 1883450
Kod producenta: 60F2H00
Stan magazynowy: 42 szt.
Kod EAN: 734646452205
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 0,82 kg
| Opis | |
| Unikalny skład tonera Unison ma istotne znaczenie dla wydajności systemu drukowania Lexmarka, ponieważ zapewnia niezmiennie wysoką jakość obrazów, długotrwałą niezawodność systemu drukowania i sprzyja środowisku naturalnemu - a wszystko dzięki nowatorskiemu systemowi druku, niewymagającemu potrząsania. Maksymalizuj oszczędności i korzystaj z najwyższej jakości dzięki oryginalnym nabojom drukującym Lexmarka. Kasety z tonerem o wysokiej wydajności zapewniają niższy koszt za stronę i większą liczbę stron wydruków niż naboje o standardowej wydajności. Idealne do wykonywania dużych ilości wydruków. Oryginalne materiały eksploatacyjne Lexmarka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby optymalnie współdziałać z drukarką Lexmarka, gwarantując znakomitą jakość wydruku od pierwszej do ostatniej strony. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 60F2H00 Toner Lexmark 602H black zwrotny 10000 str. MX310dn / MX410de / MX510de |
| Opis: | Lexmark 602H - Wysoka Wydajność - czarny - oryginał - Toner LCCP, LRP - dla Lexmark MX310, MX410, MX510, MX511, MX611 |
| EAN: | 0734646452205 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 45 cm |
| Głębokość transportowa: | 13.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.2 cm |
| Waga transportowa: | 1.1 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Wydajność kasety tonera: | Wysoka Wydajność |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 10000 stron ISO/IEC 19752 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark MX310dn, MX410de, MX510de, MX511de, MX511dhe, MX511dte, MX611de, MX611dhe, MX611dte |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.