{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2853094
Kod producenta: 73B20Y0
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 734646645959
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 1,03 kg
| Opis | |
| Oryginalne materiały eksploatacyjne Lexmarka zostały zaprojektowane w taki sposób, aby optymalnie współdziałać z drukarką Lexmarka, gwarantując znakomitą jakość wydruku od pierwszej do ostatniej strony. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 73B20Y0 Toner Lexmark 73B20Y yellow zwrotny 15 000 str. CS827de / CX827de |
| Opis: | Lexmark - Żółty - oryginał - Toner - dla Lexmark CS827de, CX827de |
| EAN: | 0734646645959 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 49.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 17.7 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.6 cm |
| Waga transportowa: | 1.148 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Żółty |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 15000 stron ISO/IEC 19798 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark CS827de, CX827de |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.