{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Materiały eksploatacyjne do drukarek Lexmark zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej wartości, niezawodności i jakości wydruku. Te materiały eksploatacyjne mają prosty, intuicyjny interfejs użytkownika, a ich instalacja jest bardzo łatwa. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 78C2UKE Toner Lexmark 78C2UKE black 10 000 str. CS521dn / CS622de / CX622ade |
| Opis: | Lexmark - Ultra High Yield - czarny - oryginał - Toner LCCP, Lexmark Corporate - dla Lexmark CS521dn, CS622de, CX622ade, CX622de, CX625ade, CX625adhe, CX625de |
| EAN: | 0734646656436 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 49.8 cm |
| Głębokość transportowa: | 19.6 cm |
| Wysokość transportowa: | 22.3 cm |
| Waga transportowa: | 2.038 kg |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Wydajność kasety tonera: | Ultra High Yield |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 10500 stron ISO/IEC 19798 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Corporate |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark CS521dn, CS622de, CX622ade, CX622de, CX625ade, CX625adhe, CX625de |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.