{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Materiały eksploatacyjne do drukarek Lexmark zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej wartości, niezawodności i jakości wydruku. Te materiały eksploatacyjne mają prosty, intuicyjny interfejs użytkownika, a ich instalacja jest bardzo łatwa. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK 78C2XCE Toner Lexmark 78C2XCE Cyan 5 000 str. CS421dn / CS521dn / CS622 |
| Opis: | Lexmark - Ekstra Wysoka Wydajność - cyjan - oryginał - Toner LCCP, Lexmark Corporate - dla Lexmark CS421, CS521, CS622, CX421, CX522, CX622, CX625 |
| EAN: | 0734646656368 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 14.1 cm |
| Głębokość transportowa: | 10.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 7.2 cm |
| Waga transportowa: | 260 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Cyjan |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Wydajność kasety tonera: | Ekstra Wysoka Wydajność |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 5000 stron ISO/IEC 19798 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Corporate |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark CS421dn, CS521dn, CS622de, CX421adn, CX522ade, CX522de, CX622ade, CX622de, CX625ade, CX625adhe, CX625de |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.