{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Niezmiennie wyjątkowa jakość obrazów. Długotrwała niezawodność systemu. Wyjątkowa dbałość o środowisko. Innowacyjny system drukowania niewymagający potrząsania. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK B222000 Toner Lexmark B222000 Black 1 200 str. B2236bw / MB2236adw |
| Opis: | Lexmark - Czarny - oryginał - Toner LRP - dla Lexmark B2236dw, MB2236adw |
| EAN: | 0734646690379 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 10 cm |
| Głębokość transportowa: | 33 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.7 cm |
| Waga transportowa: | 720 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 1200 stron ISO/IEC 19752 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Return Program (LRP) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark B2236dw, MB2236adw |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.