{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK B282X00 Toner Lexmark B282X00 Black 30 000 str. MB2770adhwe |
| Opis: | Lexmark - Ekstra Wysoka Wydajność - czarny - oryginał - Toner LCCP, LRP - dla Lexmark MB2770adhwe |
| EAN: | 0734646670197 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 13.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 39.9 cm |
| Wysokość transportowa: | 18.1 cm |
| Waga transportowa: | 986 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Wydajność kasety tonera: | Ekstra Wysoka Wydajność |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 30000 stron ISO/IEC 19752 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark MB2770adhwe |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.