{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Lexmark XC2342 to wydajne urządzenie wielofunkcyjne do biura, które umożliwia drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie. Obsługuje różne opcje łączności, w tym USB 2.0 i Gigabit LAN, co ułatwia integrację z istniejącymi sieciami biurowymi. Funkcje drukowania mobilnego, takie jak Apple AirPrint i Mopria Print Service, zwiększają użyteczność, umożliwiając drukowanie w podróży przy minimalnej konfiguracji. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK BSD XC2342 Color Laser MFP |
| Opis: | Lexmark XC2342 - Drukarka wielofunkcyjna - kolorowy - laser - A4/Legal (nośnik) - do 39.5 str/min (kopiowanie) - do 40 str/min (drukowanie) - 251 arkusze - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| EAN: | 0734646767521 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Czcionki drukarkowe: | Skalowalne PostScript x 163 Skalowalne PCL x 94 Bitmapowe PCL x 2 Skalowalny PPDS x 39 Bitmapowy PPDS x 5 |
| Rodzaj urządzenia: | Drukarka wielofunkcyjna |
| Typ faksu: | Papier zwykły |
| Technologia druku: | Laser - kolorowy |
| Normatywny cykl pracy(maks.): | 125000 strony |
| Zalecana ilość miesięczna: | 1500–10000 str. |
| Rozmiar przekątnej ekranu: | 7" |
| Wyświetlacz Obsługa Kolorów: | Kolor |
| Cechy wyświetlacza: | Wyswietlacz dotykowy |
| Dostępność Połączenia: | Tak |
| Interfejs: | USB 2.0, Gigabit LAN, USB 2.0 — host |
| Cechy urządzenia biurowego: | Skanowanie do e-mail, skanuj do FTP, zapisywanie do pamięci flash USB, skanuj do sieci, skanuj do hosta USB, Trusted Platform Module (TPM) |
| Pamięć | |
| Pamięć standardowa: | 2 GB |
| Maks. pamięć obsługiwana: | 2 GB |
| Kopiowanie | |
| Maksymalna prędkość kopiowania: | Do 39.5 str/min (mono) / do 39.5 str/min (kolor) |
| Maks. powiększenie dokumentu: | 400% |
| Maks. zmniejszenie dokumentu: | 25% |
| Automatyczny duplex: | Tak |
| Drukowanie | |
| Maksymalna rozdzielczość drukowania: | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 1200 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna Klasa Rozdzielczości Drukowania: | Do 1200 x 1200 dpi (mono) / do 1200 x 1200 dpi (kolor) |
| Maksymalna prędkość drukowania: | Do 40 str/min (mono) / do 40 str/min (kolor) |
| Sterowniki drukarki / Emulacje: | PCL 6, PPDS, PostScript 3, PDF 1.7, PCL 5 |
| Automatyczny dupleks: | Tak |
| Czas pierwszego wydruku czarno-białego: | 6.3 sek |
| Czas pierwszego wydruku w kolorze: | 6.3 sek |
| Skanowanie | |
| Element skanujący: | CIS |
| Automatyczne dupleksowanie: | Tak |
| Rodzielczość optyczna: | 600 x 600 dpi |
| Faks | |
| Kompatybilność G3: | Super G3 |
| Maks. szybkość przesyłu: | 33.6 Kbps |
| Obsługa dokumentów i nośników | |
| Rodzaj oryginału: | Arkusze |
| Pojemność podajnika dokumentów: | 100 arkusze |
| Max rozmiar nośnika: | A4/Legal |
| Min waga nośnika: | 60 g/m² |
| Max waga nośnika: | 220 g/m² |
| Min. Gramatura Nośnika (lb): | 16 lbs |
| Maks. Gramatura Nośnika (lb): | 58 lbs |
| Rodzaj obsługiwanych nośników: | Kartki, koperty, etykiety, papier zwykły |
| Rozmiary obsługiwanych nośników: | A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), Executive (184 x 267 mm), Folio (216 x 330 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), Legal (216 x 356 mm), ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Statement (139,7 x 215,9 mm), Oficio (216 x 343 mm), A6 (105 x 148 mm) |
| Rozmiar koperty: | US No 10 (104,7 x 241,3 mm), Międzynarodowy DL (110 x 220 mm), US No 9 (98,6 x 225,6 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm), Międzynarodowy C5 (162 x 229 mm) |
| Pojemność nośników standardowych: | 251 arkusze |
| Maks. pojemność nośników: | 2001 arkusze |
| Pojemność podajnika bocznego: | 1 arkusz |
| Pojemność tac odbiorczych: | 200 arkusze |
| Obsługa dokumentów i nośników - szczegóły: | Podajnik wielofunkcyjny - 1 arkusz waga: 60 g/m² - 176 g/m²; gramatura (lbs): 16 lbs - 47 lbs Taca wejściowa - 251 arkusze waga: 60 g/m² - 220 g/m²; gramatura (lbs): 16 lbs - 58 lbs ADF - 100 arkusze Taca wyjściowa - 200 arkusze |
| Prędkość: | Drukowanie: do 40 str/min (A4) - Czerń i biel (ISO/IEC 24734) Drukowanie: do 20 str/min (A4) - dupleks czarno-biały (ISO/IEC 24734) Drukowanie: do 40 str/min (A4) - kolor (ISO/IEC 24734) Drukowanie: do 20 str/min (A4) - dupleks kolor (ISO/IEC 24734) Kopiowanie: do 20 str/min (A4) - B/W duplex (ISO/IEC 24735) Kopiowanie: do 39.5 str/min (A4) - Czerń i biel (ISO/IEC 24735) Kopiowanie: do 20 str/min (A4) - color duplex (ISO/IEC 24735) Kopiowanie: do 39.5 str/min (A4) - kolor (ISO/IEC 24735) Skanowanie: do 98 str/min (A4) - dupleks czarno-biały Skanowanie: do 104 str/min (Letter A) - dupleks czarno-biały Skanowanie: do 80 str/min (A4) - kolor dwustronne Skanowanie: do 84 str/min (Letter A) - kolor dwustronne Skanowanie: do 49 str/min (A4) - czarno-biały Skanowanie: do 52 str/min (Letter A) - czarno-biały Skanowanie: do 40 str/min (A4) - kolor Skanowanie: do 42 str/min (Letter A) - kolor |
| Połączenia | |
| Interfejsy: | 1 x USB 2.0 - USB 4 pin Typ B 2 x USB 2.0 — host - 4 pin USB Typ A 1 x Gigabit LAN |
| Protokoły bezpieczeństwa i własności: | Obsługa IPv4, obsługa IPv6, SSL, IPsec |
| Obsługiwane systemy operacyjne: | SuSE Linux Enterprise Server 12 SP5, SuSE Linux Enterprise Server 15 SP4, MS Windows 7, MS Windows 7 64-bit Edition, Windows 8, Windows 8 64-bit, Windows 8.1, MS Windows Server 2012, MS Windows Server 2012 R2, Windows 10, MS Windows Server 2016, MS Windows Server 2019, MS Windows Server 2022, Windows 11, Novell NetWare 6.5, Novell Open Enterprise Server 2 SP3, Novell Open Enterprise Server 11 SP3, Novell Open Enterprise Server 15 SP1, SuSE Linux Enterprise Server 11 SP4, SuSE Linux Enterprise Server 12 SP1, SuSE Linux Enterprise Server 10 SP4, Debian Linux 10, Debian Linux 11, Fedora 36, Fedora 37, Red Hat Linux 8.7, Red Hat Linux 9.1, Ubuntu Linux 22.04, openSUSE 15.2, openSUSE 15.4 |
| Zasilanie | |
| Zużycie energii podczas pracy: | 587 wat |
| Zużycie energii w trybie czuwania: | 29 wat |
| Zużycie energii w spoczynku: | 1.3 wat |
| Różne | |
| Czas wydruku pierwszej kopii w trybie czarno-białym: | 6.7 sek |
| Czas wydruku pierwszej kopii w trybie koloru: | 6.6 sek |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | 1 x pojemnik z tonerem (czarny) - do 3000 stron 1 x pojemnik z tonerem (cyjan) - do 2000 stron 1 x pojemnik z tonerem (magenta) - do 2000 stron 1 x pojemnik z tonerem (żółty) - do 2000 stron 1 x bęben - do 150000 stron |
| Zgodność ze standardami: | ICES-003 Klasa A, BSMI Class A, VCCI Class A, FDA, UL 60950-1, certyfikat FCC Class A, CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1, cUL, CB, IEC/EN 60950-1, IEC/EN 60825-1, DOC, EN 62368-1, EN 62311, EN 61000-3, EN 55022 Class A, EN 55035, UL, EFTA, KCC, CCC, CECP, CEL, UL-AR, KC mark, oznaczenie GS UL, UCRF, EC 1275, RoHS, FIPS |
| Standardy ochrony środowiska | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Silver |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Blue Angel Compliant: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 47.9 cm |
| Głębokość: | 47.51 cm |
| Wysokość: | 49.14 cm |
| Waga: | 27.05 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 63.6 cm |
| Głębokość transportowa: | 57.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 60 cm |
| Waga transportowa: | 32.3 kg |
| Parametry środowiska | |
| Emisja dźwięku: | 52 dB (podczas pracy) |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 32.2 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 15 - 80% RH |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.