{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Materiały eksploatacyjne do drukarek Lexmark zostały zaprojektowane z myślą o wyjątkowej wartości, niezawodności i jakości wydruku. Te materiały eksploatacyjne mają prosty, intuicyjny interfejs użytkownika, a ich instalacja (od przodu) jest bardzo łatwa. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | LEXMARK C252UK0 Toner Lexmark black 8 000 str. C2535dw / MC2535adwe / MC2640adwe |
| Opis: | Lexmark - Ultra High Capacity - czarny - oryginał - Toner LCCP, LRP - dla Lexmark C2535dw, MC2535adwe, MC2640adwe |
| EAN: | 0734646667708 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 14.1 cm |
| Głębokość transportowa: | 10.2 cm |
| Wysokość transportowa: | 7.2 cm |
| Waga transportowa: | 270 g |
| Lokalizacja: | Unia Europejska |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Toner |
| Technologia druku: | Laserowa |
| Kolor: | Czarny |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Wydajność kasety tonera: | Ultra High Capacity |
| Własności kasety tonera: | Toner Unison |
| Uzysk: | Do 8000 stron ISO/IEC 19798 |
| Różne | |
| Typ ceny: | Lexmark Cartridge Collection Program, Lexmark Return Program (LRP) |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Lexmark C2535dw, MC2535adwe, MC2640adwe |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.