{__SARE}
Strona główna » Urządzenia sieciowe » Akcesoria sieciowe » Kable sieciowe i DAC » LOGILINK CP2043U LOGILINK Patchcord CAT 6 U/UTP EconLine 1,5m czarny
LOGILINK CP2043U LOGILINK Patchcord CAT 6 U/UTP EconLine 1,5m czarny
Nasz hit

LOGILINK CP2043U LOGILINK Patchcord CAT 6 U/UTP EconLine 1,5m czarny

LOGILINK

Dostępność: Dostępny

Czas wysyłki: 1-3 dni

Koszt wysyłki: od 0,00 zł

Numer katalogowy: 3614480

Kod producenta: CP2043U

Stan magazynowy: 15 szt.

Kod EAN: 4052792038552

Stan produktu: Nowy

Gwarancja: 24

Waga: 0,06 kg

Cena brutto: 5,02 zł / szt.

Cena netto: 4,08 zł

Raty PayU

Rata już od: miesięcznie

Ilość:
-+
szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
Produkt:
Nazwa: LOGILINK CP2043U LOGILINK Patchcord CAT 6 U/UTP EconLine 1,5m czarny
Opis: LogiLink EconLine - Kabel krosowy - RJ-45 (M) do RJ-45 (M) - 1.5 m - UTP - CAT 6 - czarny
EAN: 4052792038552
Gwarancja producenta: 24 miesiące
 Ogólne
Rodzaj kabla sieciowego: Kabel krosowy - CAT 6
Technologia: Skrętka nieekranowana (UTP)
Materiał powłoki: Elastyczny PVC
Znormalizowany system średnic drutów i linek (AWG): 24/7
Przewody na kabel: 8 kable
Pary na kabel: 4 pary
Cechy: Przewodniki Copper-Clad Aluminium Wire (CCAW)
Długość: 1.5 m
Waga: 30 g
Kolor: Czarny
 Złącza
Złącze: RJ-45 - męski
Złącze (Drugi Koniec): RJ-45 - męski
 Różne
Zgodność z normami: TIA/EIA-568-B

Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.

Pozostałe produkty z kategorii
LANBERG fiber optic patchcord SM SC/UPC-SC/UPC simplex 2m LSZH g657a1 3.0mm yellow

LANBERG fiber optic patchcord SM SC/UPC-SC/UPC simplex 2m LSZH g657a1 3.0mm yellow

6,60 zł brutto / szt.5,37 zł netto
szt. Dodaj do koszyka
DIGITUS DN-91508U Patch panel Digitus 10 08-portowy UTP kat. 5E, 15 LGW

DIGITUS DN-91508U Patch panel Digitus 10 08-portowy UTP kat. 5E, 15 LGW

46,18 zł brutto / szt.37,55 zł netto
szt. Dodaj do koszyka
LANBERG PCU6-10CC-1000-Y Lanberg Patchcord RJ45 kat. 6 UTP 10m żółty

LANBERG PCU6-10CC-1000-Y Lanberg Patchcord RJ45 kat. 6 UTP 10m żółty

10,98 zł brutto / szt.8,92 zł netto
szt. Dodaj do koszyka
LOGILINK CQ2092S LOGILINK Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 10m, szary

LOGILINK CQ2092S LOGILINK Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 10m, szary

31,50 zł brutto / szt.25,61 zł netto
szt. Dodaj do koszyka
LANBERG Patchcord Cat.6 FTP 1m black 10-pack

LANBERG Patchcord Cat.6 FTP 1m black 10-pack

31,27 zł brutto / szt.25,42 zł netto
szt. Dodaj do koszyka
DIGITUS DK-2532-03 Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m, 15 LGW

DIGITUS DK-2532-03 Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 3m, 15 LGW

22,22 zł brutto / szt.18,07 zł netto
szt. Dodaj do koszyka
LOGILINK CPV0015 LOGILINK - Kabel CAT5e UTP dł. 305m, linka CCA

LOGILINK CPV0015 LOGILINK - Kabel CAT5e UTP dł. 305m, linka CCA

247,05 zł brutto / szt.200,85 zł netto
szt. Dodaj do koszyka
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIES
W celu ulepszenia zawartości naszej strony internetowej oraz dostosowania jej do Państwa osobistych preferencji, wykorzystujemy pliki cookies przechowywane na Państwa urządzeniach. Kontrolę nad plikami cookies można uzyskać poprzez ustawienia przeglądarki internetowej.
Są zawsze włączone, ponieważ umożliwiają podstawowe działanie strony. Są to między innymi pliki cookie pozwalające pamiętać użytkownika w ciągu jednej sesji lub, zależnie od wybranych opcji, z sesji na sesję. Ich zadaniem jest umożliwienie działania koszyka i procesu realizacji zamówienia, a także pomoc w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniami i w przestrzeganiu przepisów.
Pliki cookie funkcjonalne pomagają nam poprawiać efektywność prowadzonych działań marketingowych oraz dostosowywać je do Twoich potrzeb i preferencji np. poprzez zapamiętanie wszelkich wyborów dokonywanych na stronach.
Pliki analityczne cookie pomagają właścicielowi sklepu zrozumieć, w jaki sposób odwiedzający wchodzi w interakcję ze sklepem, poprzez anonimowe zbieranie i raportowanie informacji. Ten rodzaj cookies pozwala nam mierzyć ilość wizyt i zbierać informacje o źródłach ruchu, dzięki czemu możemy poprawić działanie naszej strony.
Pliki cookie reklamowe służą do promowania niektórych usług, artykułów lub wydarzeń. W tym celu możemy wykorzystywać reklamy, które wyświetlają się w innych serwisach internetowych. Celem jest aby wiadomości reklamowe były bardziej trafne oraz dostosowane do Twoich preferencji. Cookies zapobiegają też ponownemu pojawianiu się tych samych reklam. Reklamy te służą wyłącznie do informowania o prowadzonych działaniach naszego sklepu internetowego.
ZATWIERDZAM
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
USTAWIENIA
ZAAKCEPTUJ TYLKO NIEZBĘDNE
ZGADZAM SIĘ