{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Nazwa: | MIKROTIK RBcAP2nD cAp 2.4GHz 1x RJ45 100Mb/s Access point |
| Opis: | MikroTik RouterBOARD cAP-2nD - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi - 2.4 GHz |
| EAN: | 4752224001191 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Wbudowane urządzenia: | Panel LED |
| Szerokość: | 18.5 cm |
| Głębokość: | 18.5 cm |
| Wysokość: | 3.1 cm |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory: | 1 x QCA9533 650 MHz |
| RAM: | 64 MB |
| Pamięć fleszowa: | 16 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz |
| Cechy: | Możliwość montowania na ścianie, montowany na suficie |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11b, IEEE 802.3af, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3at |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Poziom uzyskany: | 2 dBi |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 100Base-TX (PoE) - RJ-45 |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Iniektor PoE, zestaw do montażu na ścianie/suficie |
| Zgodność z normami: | IC, FCC, EAC |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 4 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny: | MikroTik RouterOS |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.