{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4053000
Kod producenta: RBD53IG-5HACD2HND
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 4752224006981
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 1,05 kg
| Nazwa: | MIKROTIK RBD53iG-5HacD2HnD hAP ac3 WiFi Router AC Dual Band 5x RJ45 1000Mb/s 1xPoE 1xUSB |
| Opis: | MikroTik hAP ac³ - Router bezprzewodowy - przełącznik 5-portowy - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - Dwuzakresowy |
| EAN: | 4752224006981 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy - przełącznik 5-portowy (zintegrowany) |
| Rodzaj obudowy: | Stacjonarny |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4 GHz / 5 GHz |
| Wykonanie: | Maks. przepływność danych (2,4 GHz): 300 Mb/s Maks. przepływność danych (5 GHz): 867 Mb/s |
| Rating Wi-Fi: | AC1200 |
| Cechy: | Zasilanie przez Ethernet (poE) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Procesor: | 1 x IPQ4019 716 MHz |
| RAM: | 256 MB |
| Pamięć fleszowa: | 128 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | LAN: 4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 WAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (PoE) - RJ-45 USB: 1 x 4 pin USB Typ A |
| Antena | |
| Antena: | Zewnetrzna odłączalna |
| Ilość anten: | 2 |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Wymagane napięcie: | DC 12 - 28 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 12 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Zestaw montażowy K-47 |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny: | MikroTik RouterOS (licence level 4) |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 25.1 cm |
| Głębokość: | 12.9 cm |
| Wysokość: | 3.9 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.