{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4130302
Kod producenta: RBMETALG-52SHPACN
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4752224004338
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,35 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | MIKROTIK RBMetalG-52SHPacn Metal 52 ac CPE 2.4GHz 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s Access Point |
| Opis: | MikroTik Metal 52 ac - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC power |
| EAN: | 4752224004338 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość: | 21.5 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Wysokość: | 3.8 cm |
| Waga: | 300 g |
| Lokalizacja: | Cały świat |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory: | QCA9556 720 MHz |
| RAM: | 64 MB |
| Pamięć fleszowa: | 16 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Cechy: | Czujnik temperatury |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 1000Base-T (PoE) |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE |
| Wymagane napięcie: | DC 10 - 30 V |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 11 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny: | MikroTik RouterOS |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.