{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Nazwa: | MIKROTIK RBSXTsqG-5acD SXTsq 5 ac CPE 5GHz 1x RJ45 1000Mb/s Antenna |
| Opis: | MikroTik SXTsq 5 ac - Router bezprzewodowy - GigE - 802.11a/b/g/n/ac - 5 GHz |
| EAN: | 4752224004697 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Router bezprzewodowy |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa, przewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości: | 5 GHz |
| Cechy: | Zasilanie przez Ethernet (poE), odporny na zmiany pogody |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11a, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Procesor: | 1 x IPQ4018 716 MHz |
| RAM: | 256 MB |
| Pamięć fleszowa: | 16 MB |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | LAN: 1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Antena | |
| Antena: | Wewnętrzna |
| Poziom uzyskany: | 16 dBi |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Adapter mocy zewnętrznej |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 7 wat |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Iniektor PoE, pierścień metalowy |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny: | MikroTik RouterOS |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 12.9 cm |
| Głębokość: | 3.4 cm |
| Wysokość: | 12.9 cm |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 70 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.