{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 4130238
Kod producenta: RBWSAP-5HAC2ND
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 4752224005052
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,40 kg
| Nazwa: | MIKROTIK RBwsAP-5Hac2nD wsAP ac lite Dual Band 3x RJ45 100Mb/s Access point |
| Opis: | MikroTik wsAP ac lite - Punkt dostępu bezprzewodowego - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz |
| EAN: | 4752224005052 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Punkt dostępu bezprzewodowego |
| Szerokość: | 11.2 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Wysokość: | 12.6 cm |
| Procesor / Pamięć / Pamięć | |
| Zainstalowane procesory: | 1 x QCA9531 650 MHz |
| RAM: | 64 MB |
| Pamięć fleszowa: | 16 MB |
| Praca w sieci | |
| Typ obudowy: | Zewnętrzna |
| Technologia podłączania: | Bezprzewodowa |
| Protokół komunkacyjny danych: | IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4 GHz, 5 GHz |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x 100Base-TX (PoE) - RJ-45 2 x 100Base-TX - RJ-45 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | |
| Obsługuje Power Over Ethernet (PoE): | PoE |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 10 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączony system operacyjny: | MikroTik RouterOS |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -40 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 60 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.