{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MIKROTIK S-RJ01 SFP Module 1.25Gb/s RJ45 100m |
| Opis: | MikroTik S-RJ01 - Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC) - 1GbE - 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T - SFP (mini-GBIC) / RJ-45 |
| EAN: | 4752224005090 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Moduł nadajnik/odbiornik SFP (mnini GBIC) |
| Typ obudowy: | Moduł podłączany |
| Praca w sieci | |
| Technologia podłączania: | Przewodowa |
| Rodzaj okablowania: | 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T |
| Protokół komunkacyjny danych: | 10Mb LAN, 100Mb LAN, 1GbE |
| Szybkość transmisji danych: | 1 Gbps |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Interfejsy: | 1 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T - RJ-45 |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | RoHS, MSA |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 85 °C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.