{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MIKROTIK S+AO0005 10-Gigabit SFP+ Active Optics direct attach cable. 5m |
| Opis: | MikroTik - Kabel bezpośredni 10GB - SFP+ (M) do SFP+ (M) - 5 m - aktywny |
| EAN: | 5903148914800 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj kabla sieciowego: | Kabel bezpośredni 10GB |
| Cechy: | Kabel aktywny |
| Długość kabla: | 5 m |
| Złącza | |
| Złącze: | SFP+ - męski |
| Złącze (Drugi Koniec): | SFP+ - męski |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.