{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Załatwiaj sprawy. Pozwól sobie na nieco zabawy. Poznaj zaawansowane elementy środowiska oferowane przez system Windows 11 w wersji Pro. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MS 1x Windows 11 Pro 64-Bit DVD OEM English International (EN) |
| Opis: | Windows 11 Pro - Licencja - 1 licencja - OEM - DVD - 64-bit - angielski |
| EAN: | 0889842905892 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - 64-bit |
| Typ produktu: | Licencja |
| Nośnik: | DVD-ROM |
| Język: | Angielski |
| Licencje | |
| Typ licencji: | 1 licencja |
| Ustalanie ceny za licencję: | OEM |
| Wymagania systemowe | |
| Minimalny typ procesora: | 1 GHz |
| Minimalny rozmiar pamięci RAM: | 4 GB |
| Minimalny obszar dysku twardego: | 64 GB |
| Dodatkowe wymagania: | Karta graficzna zgodna z DirectX 12.0, połączenie z Internetem, DVD-ROM, rozdzielczość monitora 1280 x 720 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.