{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Poznaj mysz mobilną umożliwiającą precyzyjne przewijanie i nawigację. Jest kompaktowa i łatwo dopasujesz ją do swojego stylu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MS Bluethooth Mouse Pastel Blue RJN-00015 |
| Opis: | Microsoft Bluetooth Mouse - Mysz - optyczna - 3 przyciski - bezprzewodowa - Bluetooth 5.0 LE - błękit pastelowy |
| EAN: | 0889842532371 |
| Gwarancja producenta: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Szerokość: | 5.82 cm |
| Głębokość: | 10.04 cm |
| Wysokość: | 3.83 cm |
| Waga: | 78 g |
| Kolor: | Błękit pastelowy |
| Lokalizacja: | Włochy, Polska, Portugalia, Hiszpania |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth 5.0 LE |
| Maksymalna odległość działania: | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 3 |
| Zakres ruchu: | 1000 ppi |
| Wykonanie: | Maks. 30" na sek., 4000 fps |
| Cechy: | Pokrętło przewijania, Bluetooth 4.0 Low Energy Compatible, Zgodność z technologią Bluetooth 4.1 Low Energy, Bluetooth 4.2 Low Energy Compatible, Swift Pair |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 1 bateria alkaliczna AA |
| Bateria | |
| Typ: | Typu AA |
| Technologia: | Alkaliczna |
| Czas działania (do): | 1 rok |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 8.1 / 10 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.