{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Smukła, lekka i poręczna mysz Surface Arc Mouse idealnie pasuje do dłoni i łatwo mieści się w torbie po złożeniu na płasko. Podłączana przez Bluetooth. Ultrakompaktową i lekką mysz Surface Arc Mouse można zabrać ze sobą wszędzie - nie jest ciężka ani nie ma wymiarów tradycyjnej myszy. Wystarczy złożyć ją na płasko, by zmieściła się w kieszeni lub torbie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MS Surface Arc Mouse Bluetooth Commercial SC Hardware Black (IT)(PL)(PT)(ES) |
| Opis: | Microsoft Surface Arc Mouse - Mysz - optyczna - 2 przyciski - bezprzewodowa - Bluetooth 4.1 - czarny - handlowy |
| EAN: | 0889842202199 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Szerokość: | 5.511 cm |
| Głębokość: | 13.131 cm |
| Wysokość: | 1.422 cm |
| Waga: | 82.49 g |
| Kolor: | Czarny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth 4.1 |
| Maksymalna odległość działania: | Do 10 m |
| Technologia wykrywania ruchu: | Optyczna |
| Ilość przycisków: | 2 |
| Zakres ruchu: | 1000 dpi |
| Wykonanie: | Maks. 30" na sek., 1200 fps |
| Cechy: | Microsoft BlueTrack Technology, vertical and horizontal scrolling |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 2 baterie akaliczne AAA |
| Typ ceny: | Handlowy |
| Bateria | |
| Typ: | Typ AAA |
| Technologia: | Alkaliczna |
| Czas działania (do): | 6 miesiące |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Wymagany system operacyjny: | Windows 8 / 8.1 / 10 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.