{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Pracuj w lepszym stylu nad codziennymi zadaniami dzięki klawiaturze Surface Pro, która oferuje idealne połączenie elegancji, komfortu i nowoczesnych technologii. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MS Surface Signature Type Cover Copilot No Pen storage |
| Opis: | Microsoft Surface Pro Keyboard - Klawiatura - z gładzik, akcelerometr - podświetlenie - QWERTY - Międzynarodowy Angielski - czarny |
| EAN: | 0196388361885 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Klawiatura |
| Podświetlenie: | Tak |
| Funkcje Hot Keys: | Multimedia, jasność, zrzut z ekranu, klawisze skrótu Windows, wyciszanie mikrofonu, Klucz Copilot |
| Lokalizacja i układ: | QWERTY Międzynarodowy Angielski |
| Technologia wykonania klawiatury: | Mechaniczna |
| Wbudowane urządzenia: | Gładzik, akcelerometr |
| Szerokość: | 28.9 cm |
| Głębokość: | 22.1 cm |
| Wysokość: | 0.535 cm |
| Waga: | 335 g |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.