{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12GB GAMING X SLIM |
| Opis: | MSI GeForce RTX 4070 SUPER 12G GAMING X SLIM - Karta graficzna - GeForce RTX 4070 Super - 12 GB GDDR6X - PCIe 4.0 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 4070 SUPER |
| Boost Clock: | 2640 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 7168 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka: | Technologia Airflow Control, dla NVIDIA G-Sync, DrMOS, technologia MSI Zero Frozr, Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, Nvidia Studio, NVIDIA Reflex, Core Pipe, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, Nvidia Broadcast, metalowa płyta tylna, podstawa miedziana niklowana, płyta tylna z wentylacją, technologia NVIDIA Ada Lovelace GPU, Rdzenie Tensor 4. generacji, 3. Generacji Rdzenie Ray Tracing, TriFrozr 3 Thermal Design, Torx 5.0 Fans, Custom PCB, Optical Flow Accelerator, NVIDIA RTX Video Super Resolution, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 12 GB |
| Technologia: | GDDR6X SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 21 Gbps |
| Szerokość szyny: | 192-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 650 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 245 wat |
| Akcesoria w zestawie: | Wspornik podtrzymujący kartę graficzną |
| Dołączone oprogramowanie: | MSI Afterburner, MSI Center |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 4.6 cm |
| Głębokość: | 30.7 cm |
| Wysokość: | 12.5 cm |
| Waga: | 972 g |
| Waga transportowa: | 1.585 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.