{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI GeForce RTX 5050 8G VENTUS 2X OC |
| Opis: | MSI VENTUS 2X OC - Karta graficzna - GeForce RTX 5050 - 8 GB GDDR6 - PCIe 5.0 x16 - 3 x DisplayPort, HDMI - pudełko |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 x16 (x8 mode) |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Boost Clock: | 2602 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 2560 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 przy 120 Hz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | DirectX 12 Ultimate, OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | Dual Fan Design, dla NVIDIA G-Sync, Variable Refresh Rate (VRR), Torx 5.0 Fans, płyta zapobiegająca gięciu, technologia MSI Zero Frozr, DrMOS, Custom PCB, NVIDIA Blackwell GPU architecture, Rdzenie Tensor 5. generacji, NVIDIA DLSS 4, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Nvidia Studio, Nvidia Broadcast, 9. generacja enkodera NVIDIA, HDCP |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 8 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 20 Gbps |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 550 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Zużycie energii w trybie aktywności: | 130 wat |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki GeForce Game Ready, sterowniki NVIDIA Studio, MSI Afterburner, MSI APP Player, NVIDIA App, MSI Center, Norton 360 dla graczy (30 dniowe testy), Adobe Creative Cloud All Apps (członkostwo na 1 miesiąc) |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość: | 4.1 cm |
| Głębokość: | 19.7 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Waga: | 491 g |
| Waga transportowa: | 827 g |
| Szczegóły Opakowania: | Pudełko |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.