{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MAG A850GL PCIE5 850W POWER SUPPLY |
| Opis: | MSI MAG A850GL PCIE5 - Zasilacz (wewnętrzny) - ATX12V 3.0/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 wat - aktywna korekcja typu Power Factor (PFC) |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - aktywna korekcja typu Power Factor (PFC) - wewnętrzny |
| Zgodność z normami: | ATX12V 3.0/ EPS12V |
| Rodzaj Obudowy Zasilacza: | ATX |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 47 - 63 Hz |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie ATX 24 pin 2 x zasilanie EPS12V 8 pin z wymienną sekcją ATX12V 4 pin 1 x zasilanie 12+4 pin PCI Express 5.0 600 W 4 x zasilanie 8 pin PCI Express z odłączaną sekcją 2 pin 8 x zasilanie 15 pin Serial ATA 5 x 4 piny zasilanie wewnętrzne |
| Zasilanie: | 850 wat |
| Prąd wyjściowy: | +3.3V - 20 A +5V - 20 A -12V - 0.3 A +12V - 70.5 A +5VSB - 2.5 A |
| Wydajność: | 90% |
| Modularny organizer kabli: | Tak |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Przewód zasilający ATX 60 cm Kabel zasilający 16-pin 12VHPWR 2 x 2 x zasilanie PCI Express 8 pin z wymiennym kablem modularnym sekcji 2 pin 60 cm 2 x zasilanie 8 pin + 12 V z wymiennym kablem z sekcją modularną 4 pin 70 cm 2 x kabel zasilania SATA 15-pin Wewnętrzny przewód zasilający 4 pin |
| System chłodzenia: | Wentylator 120 mm |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, ochrona nadprądowa, ochrona nadnapięciowa, zabezpieczenie nadmocowe, zabezpieczenie podnapięciowe, ochrona przeciwzwarciowa, pojedyncza szyna 12 V, technologia DC-DC, wentylator z dynamicznym łożyskiem olejowym, w pełni modularna konstrukcja, LLC Full Bridge Topology |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 14 cm |
| Wysokość: | 8.6 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.