{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MAG CORELIQUID A13 360 |
| Opis: | MSI MAG CORELIQUID A13 360 - Układ chłodzenia cieczą procesora - Rozmiar Radiatora: 360 mm - (na: LGA1700, LGA1851, AM5, AM4) - miedź - 120 mm |
| EAN: | 4711377273770 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Układ chłodzenia cieczą procesora |
| Tworzywo produktu: | Kauczuk etylenowo-propylenowy (EPDM) |
| Zawartość opakowania: | Pasta termoprzewodząca, 12 wkrętów |
| Szerokość: | 39.4 cm |
| Głębokość: | 12 cm |
| Wysokość: | 2.7 cm |
| Waga: | 1.64 kg |
| Coolery i radiatory | |
| Zgodność z: | LGA1700 Socket, LGA1851 Socket, Socket AM5, Socket AM4 |
| Materiał radiatora: | Miedź |
| Materiał Radiatora: | Aluminium |
| Wymiary Radiatora: | 394 mm x 120 mm x 27 mm |
| Ilość wentylatorów: | 3 |
| Przekątna wentylatora chłodzącego: | 120 mm |
| Wysokość wentylatora: | 25 mm |
| Podstawka wentylatora: | Łożysko typu rifle |
| Prędkość obrotowa: | 500-2000 rpm |
| Przepływ powietrza: | 60,78 cfm |
| Ciśnienie powietrza: | 2.25 mm |
| Poziom hałasu: | 30.39 dBA |
| Złącze zasilania: | PWM 4-pin, złącze ARGB 3-pin |
| Poziom natężenia prądu: | 0.15 A |
| Pobór energii: | 1.8 W |
| Długość kabla: | 45 cm |
| Cechy: | ARGB Gen 2, obsługa Pulse-width modulation (PWM), projekt ostrza w kształcie pierścienia |
| Różne | |
| Zestaw montażowy: | Dołączony |
| Cechy: | Wytrzymały |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.