{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MAG CORELIQUID A15 360 Liquid Cooler 120mm ARGB Gen 2 |
| Opis: | MSI MAG CORELIQUID A15 360 - Układ chłodzenia cieczą procesora - Rozmiar Radiatora: 360 mm - (na: LGA1851, LGA1700, AM5, AM4) - miedź - 120 mm |
| EAN: | 4711377257312 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Układ chłodzenia cieczą procesora |
| Tworzywo produktu: | Kauczuk etylenowo-propylenowy (EPDM), aluminium, miedź |
| Zawartość opakowania: | Pasta termoprzewodząca, 12 wkrętów |
| Coolery i radiatory | |
| Zgodność z: | LGA1851 Socket, LGA1700 Socket, Socket AM5, Socket AM4 |
| Materiał radiatora: | Miedź |
| Materiał Radiatora: | Aluminium |
| Wymiary Radiatora: | 394 mm x 119.6 mm x 27.2mm |
| Ilość wentylatorów: | 3 |
| Przekątna wentylatora chłodzącego: | 120 mm |
| Wysokość wentylatora: | 25 mm |
| Podstawka wentylatora: | Łożysko typu rifle |
| Prędkość obrotowa: | 500-2050 rpm |
| Przepływ powietrza: | 64.89 cfm |
| Złącze zasilania: | PWM 4-pin, złącze ARGB 3-pin |
| Poziom natężenia prądu: | 0.14 A |
| Pobór energii: | 1.68 W |
| Długość kabla: | 60 cm |
| Cechy: | ARGB Gen 2, obsługa Pulse-width modulation (PWM), ARGB fans, design MSI Cycloblade 9, EZ Connect, przyjazny dla majsterkowiczów |
| Różne | |
| Zestaw montażowy: | Dołączony |
| MTBF: | 50,000 godzina(y) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.