{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Obudowa typu tower MSI MAG PANO 110R PZ łączy w sobie styl i funkcjonalność, zapewniając imponujące wrażenia podczas montażu komputera. Dzięki konstrukcji typu mid-tower i panoramicznemu szklanemu panelowi o kącie widzenia 270 stopni obudowa ta eksponuje podzespoły, zapewniając jednocześnie doskonałą wentylację i szerokie możliwości chłodzenia. Wyposażona w praktyczne rozwiązania, takie jak magnetyczne filtry przeciwpyłowe na dole i na górze, system zarządzania okablowaniem oraz obsługę płyt głównych z podłączeniem z tyłu, gwarantuje schludną i uporządkowaną konfigurację. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MAG PANO 110R PZ ARGB case |
| Opis: | MSI MAG PANO 110R PZ - Mid tower - ATX - panel boczny z oknem (szkło hartowane) - brak zasilacza (ATX) - biały - USB/dźwięk |
| EAN: | 4711377293198 |
| Reklamacje: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ obudowy: | Mid tower |
| Panel Boczny z Oknem: | Tak |
| Materiał Panelu Bocznego z Oknem: | Szkło hartowane |
| Maksymalny rozmiar płyty głównej: | ATX |
| Płyty główne: | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Ilość kieszeni wewnętrnych: | 6 |
| Tworzywo produktu: | SPCC, szkło hartowane |
| Kolor: | Biały |
| System chłodzący: | Boczny: 120 mm wentylator x 3 / wentylator ARGB, obsługuje 2 x 140 mm wentylatory lub radiator 120/140/240/280/360 mm, odwrócone łopatki Tył: 120 mm wentylator x 1 / Wentylator ARGB, wsparcie dla radiatora 120 mm Góra: 120 mm podłączenie wentylatora x 3 / 2 x wentylator 140 mm lub 120/140/240/280/360 mm Owiewka PSU: 120 mm podłączenie wentylatora x 3 |
| Maks. wysokość wentylatora CPU: | 160 mm |
| Maks. długość karty graficznej: | 400 mm |
| Maks. Długość Zasilacza: | 200 mm |
| Cechy szafki systemowej: | Obsługa płyty głównej podłączanej z tyłu, wyświetlacz szklany panoramiczny 270 stopni, kontroler ARGB, wentylatory ARGB, górny filtr magnetyczny pyłu, filtr przeciwkurzowy w części dolnej, system zarządzania kablami (35 mm prześwitu), MSI RGB Mystic Light Sync |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Dodatkowe wnęki: | 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" / 3,5" wspólny 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny - 2,5" 2 (całkowity) / 2 (wolna) x wewnętrzny - 3,5" |
| Gniazda rozszerzeń: | 7 |
| Interfejsy: | 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 1 x słuchawki/mikrofon - mini jack |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Paski zaciskowe, narzędzie mocujące Stand-Off, śruby |
| Zasilanie | |
| Zasilacz: | Brak zasilacza |
| Zgodność z normami: | ATX |
| Maksymalna obsługiwana ilość: | 1 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 22.5 cm |
| Głębokość: | 42 cm |
| Wysokość: | 48.5 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.