{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MAG X870E TOMAHAWK MAX WIFI AM5 ATX MB |
| Opis: | MSI MAG X870E TOMAHAWK MAX WIFI - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD X870E Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1, USB4 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7 - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711377409063 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD X870E |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 4800 MT/s, 5600 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 8400 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC4080 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8126 |
| Interfejsy sieciowe: | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 1 x PCIe 3.0 x1 1 x M.2 socket (2280/22110) 3 x M.2 socket (2260/2280) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 5.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 4 x USB 2.0 3 x USB 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 1 x USB-C 3.2 Gen 2 2 x USB4 2 x antena 1 x wyjście SPDIF 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) |
| Wewnętrzne interfejsy: | 1 x USB-C 3.2 Gen 2x2 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 4 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V, złącze zasilania PCI Express 8-pin |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | MSI ClickBIOS, UEFI BIOS |
| Cechy harware: | 14+2+1 Phase Power Design, Frozr AI Cooling, Extended Heatsink Design, EZ M.2 Sheild FROZR II, DIY Friendly Design, 8 Layer PCB, 2oz Copper PCB, M.2 Shield FROZR, MSI Steel Armor II, Zwolnienie EZ PCIe, EZ Debug LED, wstępnie zamontowana tarcza I/O, EZ Conn-Design, przycisk BIOS flash, Przycisk Wyczyść CMOS, MSI Memory Boost, MSI AI Engine, EZ M.2 Clip II, Surface Mount Technology (SMT), tłumiki napięcia przejściowego, MSI Stainless Steel Back I/O, MSI AI LAN Manager, MSI Audio Boost 5, MSI Mystic Light |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 1 to 3 EZ Conn-Cable, kabel panelu przedniego EZ, naklejka na kabel, Antena EZ Wi-Fi, Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II, wkręt płyty M.2 |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy narzędziowe, MSI Center, Adobe Creative Cloud (darmowa wersja próbna), AIDA64 Extreme - MSI Edition, MSI CPU-Z, Odtwarzacz w Aplikacji MSI, Norton 360 |
| Szerokość: | 30.48 cm |
| Głębokość: | 24.384 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.