{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MPG B850I EDGE TI WIFI AM5 mini-ITX MB |
| Opis: | MSI MPG B850I EDGE TI WIFI - Płyta główna - mini ITX - Socket AM5 - AMD B850 Chipset - USB-C 3.2 Gen 2x2, USB-C 3.2 Gen2, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 5 Gigabit Ethernet, Wi-Fi 7, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4711377360906 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - mini ITX |
| Typ chipsetu: | AMD B850 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 128 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 4800 MT/s, 5600 MT/s, 5600 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 8200 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC4080 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8126 |
| Interfejsy sieciowe: | 5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be (Wi-Fi 7), Bluetooth 5.4 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 2 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) 1 x M.2 socket (Key E) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 2 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 3 x USB 3.2 Gen 2 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x LAN (5Gigabit Ethernet) 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście SPDIF 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy: | 1 x USB 3.2 Gen 2 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 2.0 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Cechy harware: | 8+2+1 Phase Power Design, Frozr AI Cooling, MSI AI Engine, MSI AI LAN Manager, Dr.MOS MOSFET, M.2 Shield FROZR, 10 Layer PCB, 2oz Copper PCB, Przycisk Wyczyść CMOS, wstępnie zamontowana tarcza I/O, EZ Debug LED, EZ Conn-Design, MSI Steel Armor, MSI EZ DIY, przycisk BIOS flash, ESD Protection, ochrona przeciwprzepięciowa, MSI Memory Boost, tłumiki napięcia przejściowego, zabezpieczeniei przed przetężeniem, MSI Audio Boost 5, MSI Mystic Light |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena EZ Wi-Fi, 3 wkręty M2, Kabel przedłużający ARGB, 1 to 3 EZ Conn-Cable, kabel panelu przedniego EZ, naklejka na kabel |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | MSI Center, AIDA64 Extreme - MSI Edition, Norton 360 Deluxe (wersja próbna na 60 dni) |
| Szerokość: | 17 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Szczegóły Opakowania: | Pudełko |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.