{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI MPG CORELIQUID K360 V2 CPU Cooler |
| Opis: | MSI MPG CORELIQUID K360 V2 - Układ chłodzenia cieczą procesora - Rozmiar Radiatora: 360 mm - (na: LGA1156, AM2, AM2+, LGA1366, AM3, LGA1155, AM3+, LGA2011, FM1, FM2, LGA1150, FM2+, LGA2011-3, LGA1151, AM4, LGA2066, TR4, SP3, sTRX4, LGA1200, LGA1700) - 120 mm |
| EAN: | 4719072862879 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Układ chłodzenia cieczą procesora |
| Zawartość opakowania: | Rozdzielacz ARGB od 1 do 3 |
| Coolery i radiatory | |
| Zgodność z: | LGA1156 Socket, Socket AM2, Socket AM2+, LGA1366 Socket, Socket AM3, LGA1155 Socket, Socket AM3+, LGA2011 Socket, Socket FM1, Socket FM2, LGA1150 Socket, Socket FM2+, LGA2011-3 Socket, LGA1151 Socket, Socket AM4, LGA2066 Socket, Socket TR4, Socket SP3, Socket sTRX4, LGA1200 Socket, LGA1700 Socket |
| Materiał Radiatora: | Aluminium |
| Wymiary Radiatora: | 394 mm x 120 mm x 27 mm |
| Ilość wentylatorów: | 3 |
| Przekątna wentylatora chłodzącego: | 120 mm |
| Wysokość wentylatora: | 25 mm |
| Podstawka wentylatora: | Twin Ball Bearing |
| Prędkość obrotowa: | 0-2500 rpm |
| Przepływ powietrza: | 77,4 cfm |
| Ciśnienie powietrza: | 4.29 mm |
| Poziom hałasu: | 39.9 dBA |
| Poziom napięcia: | 12 V |
| Poziom natężenia prądu: | 0.28 A |
| Pobór energii: | 3,36 W |
| Cechy: | Kontrola PWM, rury gumowe (400 mm), ARGB fans, Torx Fan 4.0 |
| Różne | |
| Zestaw montażowy: | Dołączony |
| MTBF: | 100,000 godzina(y) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.